Chci nabídku

5 tipů pro útulnější domov

Chcete si zařídit útulný domov, kam se budete rádi vracet? Přáli byste si, aby se z Vašeho bydlení stala oáza klidu a relaxace? Máme pro Vás 5 zaručených tipů, jak si zpříjemnit bydlení téměř bez nákladů.

Otevřít

Jak si stanovit správnou cenu nemovitosti?

Plánujete prodat svojí nemovitost a nevíte, kde začít? Jedním z prvních kroků je stanovení prodejní ceny nemovitosti, to znamená stanovení částky, za kterou chcete svou nemovitost prodat. Nezapomínejte, že tato cena musí být výhodná pro Vás i pro samotného kupujícího. 

Otevřít

Rychlý prodej bytu za výhodnou cenu? Je to možné.

Rozhodli jste se prodat nemovitost a začínáte řešit samotný prodej. Možná se plánujete přestěhovat do rodinného domu, možná potřebujete větší či menší byt nebo se stěhujete z Prahy do jiného města. Ať jsou vaše důvody prodávat jakékoliv, nejraději byste byt prodali okamžitě. Rychlým prodejem se zbav [...]

Otevřít

REINS hledá nové partnery a dodavatele stavebních prací

Hledáme nové dodavatele stavebních prací, kteří nám pomohou vytvářet byty, budoucí domovy, pro naše klienty. Pokud jste skupina šikovných pracovitých lidí a hledáte si nový zdroj příjmů, ozvěte se nám.

Otevřít

Nejdůležitější dotazy, na které byste se měli zeptat při výběru realitního makléře

Pokud se chystáte prodat nemovitost a děláte to poprvé v životě, připravili jsme pro vás pár důležitých otázek, které je potřebné položit makléři předtím, než se ho rozhodnete najmout. Tedy v případě, že si chcete ušetřit čas i nervy a rozhodli jste se ponechat tento (mnohdy zdlouhavý) proces profes [...]

Otevřít

Jak na investování do nemovitostí? Nad těmito faktory byste se měli zamyslet.

Současný stavební boom a markantní nárůst cen nemovitostí v některých lokalitách a městech v SR podněcuje mnoho drobných  investorů k tomu, aby si jako investici do budoucna, pojistku na důchod pořídili byt, resp. rodinný dům.

Otevřít

Dá se nemovitost prodat přes internet nebo raději zvolit klasický způsob prodeje?

Možná jste už někdy prodávali nemovitost nebo hledáte způsob jakým ji začít prodávat. Pro většinu lidí jde o největší transakci v životě a zažije ji téměř každý občan SR. Následující porovnání tradičních způsobů prodeje s těmi novými digitálními by mělo pomoci správně se rozhodnout.

Otevřít

22 pater a 137 bytů – REINS bude prodávat nový rezidenční projekt v centru Bratislavy

REINS Development se stal obchodním partnerem projektu Discovery Tower. Náš zkušený tým už začal práce na strategickém nastavení prodeje a marketingu.

Otevřít

Tečka za rokem 2017 – Vyhodnocení a představení nového brandingu na vánočním večírku v Budapešti

V prosinci 2017 jsme absolvovali velice milý pracovní výjezd do Budapešti. Akce se zúčastnili všichni členové našeho týmu. Bydleli jsme v historickém centru města a užili jsme si krásu a atmosféru vánoční Budapešti.

Otevřít