Chci nabídku

Jaký je nejlepší způsob, jak prodat svoji nemovitost?

Pánové majitelé nemovitostí, máte štěstí! Věděli jste, že máte několik možností, jakým způsobem chcete prodat svůj dům nebo byt?

Otevřít

Co je iBuyer?

Chcete-li nebo potřebujete prodat svou rychle a jednoduše, iBuyer je vaše nejlepší volba, ale co je to iBuyer a jak tento proces funguje?

Otevřít

Kolik stojí moje nemovitost?

Kolik stojí moje nemovitost?

Otevřít

Rekonstrukce kuchyně pomocí barev

Použijte při renovaci kuchyně barvy a dejte sbohem klasické bílé. Dopřejte této místnosti přeměnu, jakou si zaslouží.

Otevřít

Udržitelnost v nemovitostech

Slovíčka jako eko, ekologický, ekologie se objevují kolem nás v poslední době velmi často. Naše společnost je sice super moderní, rychlá, máme různé vymoženosti, zjedušujeme si život technologickými novinkami.

Otevřít

Ceny nájemného v Brně a Praze

Ačkoliv se ceny nemovitostí, které jsou určeny k prodeji rapidně zvedly, nájmy v některých krajích šly zase razantně dolů. Kupříkladu taková Praha a Brno cenami překvapily. Jak se v těchto městech pohybují ceny nájmů? A co můžeme očekávat v následujících měsících?

Otevřít

Koupě družstevného bytu

Máte možnost koupě bytu v družstevním vlastnictví, ale nevíte přesně, co to znamená? Je tato koupě výhodná? A proč jsou družstevní byty výrazně levnější než byty v osobním vlastnictví?

Otevřít

Jak prodat nemovitost, ve které žijí zvířata?

Všichni milujeme zvířata, což dokazuje také to, že jsme národem pejskařů a koček. Ovšem prodej domu, kde bydlí domácí zvířata, není nic jednoduchého a je potřeba se na něj pořádně připravit. Proto jsme si pro vás připravili článek s následujícími kroky, které vás hravě navedou.

Otevřít

Ceny bytů za 2Q 2021 Praha a Brno

Vývoj ceny bytů v Praze

Otevřít

Věcná břemena - jak vznikají a zanikají?

Věcná břemena - jak vznikají a zanikají?

Otevřít