Chci nabídku

Na co byste se měli opravdu zaměřit při hledání nemovitosti?

Před samotným hledáním vašeho nového bydlení Vám doporučujeme sepsat seznam, co by nemovitost a její okolí měly splňovat. Tak přesně víte, co hledáte. Spousta úložného prostoru? Místnost na uskladnění potravin? Dobrá dostupnost veřejné dopravy?

Otevřít

7 důvodů, proč koupit nemovitost s REINS

Najít ideální domov není snadné. Je to skutečně balancování mezi potřebnou kvalitou a zárukami, požadavky na rozpočet a přáním prodávajícího mít jasno. Není divu, že hledání vhodné nemovitosti ke koupi často provází stres a frustrace.

Otevřít

Nákup nemovitosti od společnosti REINS?

Plánujete koupi nemovitosti a chcete zhodnotit nabídku společnosti REINS? 

Otevřít

První koupě nemovitostí? Co byste měli vědět před samotnou koupí

Jelikož trh s bydlením se nadále stabilizuje a zdá se, že sazby hypoték mají klesající tendenci, zájemci o první bydlení se chtějí pustit do vlastnictví nemovitosti. Koupě nemovitosti však zahrnuje víc než jen výběr a předložení nabídky. Mnohem víc.

Otevřít

Jak vyšperkovat prodej nemovitosti během jarní sezóny

Jaro přišlo, vzduch se otepluje. Zajímá vás, kde se nacházejí vaši kupující?

Otevřít

Proč děláme to, co děláme již 10 let a stále pokračujeme

Před deseti lety byla společnost REINS založena na základě předpokladu, že lidé by měli mít možnost prodat a koupit nemovitost na několik kliknutí.

Otevřít

Realita nákupu první nemovitosti v současnosti

Po letech kolísání trhu s nemovitostmi se ti, kteří kupují nemovitost poprvé, ocitnou v určité nejistotě: sledují kolísání hypotečních úrokových sazeb a předpovědí cen nemovitostí, zatímco prodávající zůstávají stranou - alespoň prozatím.

Otevřít

Pojďme organizovat!

Doma máte ještě pořád vánoční výzdobu?

Otevřít

Průvodce prodejem nemovitosti v 10 krocích

Prodej nemovitosti je důležitým krokem v životě každého z nás. Tato činnost znamená začátek nové kapitoly, kterou se často snažíme uskutečnit v co nejkratším čase a pokud možno bez nástrah. Prodej co nejrychleji a za co nejlepší cenu jsou hlavními cíli všech majitelů nemovitostí. Pro zajištění co ne [...]

Otevřít

Solární řešení: Jak může instalace solárních panelů zvýšit hodnotu vašeho domu?

Celkově se solární panely staly oblíbeným a populárním řešením pro využití elektrické energie v domácnostech na Slovensku a v České republice. Vzhledem k tomu, že ekologický způsob života a udržitelná řešení se stávají "normou", majitelé domů se stále častěji obracejí na solární systémy ja [...]

Otevřít