Chci nabídku

Rekonstrukce kuchyně pomocí barev

Použijte při renovaci kuchyně barvy a dejte sbohem klasické bílé. Dopřejte této místnosti přeměnu, jakou si zaslouží.

Pokud se chystáte rekonstruovat kuchyni před prodejem domu nebo bytu, využijte k tomu barvy, které zapůsobí.

Než vezmete do rukou štětec, myslete na funkčnost a styl. Pokud se chystáte využít kontrastu, většina designérů doporučuje tmavší barvy dolů a světlejší nahoře.

Při výběru barev zvažte odstíny, jejichž údržba není náročná (tmavé barvy budou Vaším novým přítelem. 😉). Myslete také na velikost vaší kuchyně, barvu podlahy a stěn a množství přirozeného světla ve vaší kuchyni. Mějte na paměti, že barvy se mohou lišit v různých dobách dne a noci.

Nabízíme vám tipy, jak použít barvy k tomu, aby vaše renovace kuchyně dopadla nadčasově, elegantně a pomohla vám tak zvýšit hodnotu nemovitosti. Pojďme se do toho pustit!

Buďte odvážní!

Zahoďte nudnou monotónnost bílé. Prohlédněte si aktuální trendy, tmavší odstíny jako např. tmavě šedá, námořnická a kobaltová modrá nebo sytě zelená, nebo rozzařte oslnivou, sluneční žlutou. Ať už na stěnách, skříňkách nebo dokonce spotřebičích.

Kombinujte!

Neutrální, zemité tóny, které se dokonale hodí k trendu minimalistických kuchyní, přinášejí pocit klidu a stejný čistý, bezvadný povrch, jaký naleznete ve zcela bílých kuchyních. Přidejte barvy, abyste vytvořili útulnější atmosféru. Neutrální teplá šedá, jemná béžová, svěží modrá a jemné odstíny zelené jako je máta nebo šalvěj mohou mít velký vliv. Můžete je použít na všechno – od podlahy po strop, pro dosažení kontrastu.

Zvýrazněte odstíny s přírodními akcenty

Ať už jde o rekonstrukci velké nebo malé kuchyně, s použitím přírodních materiálů nic nezkazíte. Masivní dřevo, beton, mramor a přírodní kámen fungují s téměř jakoukoli barevnou kombinací.

Co když k tomu Váš rozpočet na to nestačí? I zde lze najít řešení a to použitím falešných materiálů. Efekt bude velmi podobný či stejný.

Nebojte se vystavit na viditelných poličkách dekorace, jako sklo, talíře a květiny.

Ve Vaší nemovitosti se nachází zajímavá stěna, kde je např. viditelná cihla? Odhalte ji a nadčasový vzhled máte zaručen.

Trocha barvy může výrazně přispět k tomu, aby vaše kuchyně a celkový domov byly výjimečným či jiným než ostatní a věřte, že kupující si jej budou pamatovat.

Potřebujete pomoc při prodeji Vaší nemovitosti?

REINS je tady pro Vás!

Pošlete nám Vaši nabídku. Je to jednoduché, začněte kliknutím sem: https://www.reins.cz/prodej-nemovitosti#/address

Pokračujte ve čtení