Chci nabídku

Prodej realit s okamžitou platbou

S REINS prodáte svou nemovitost jednoduše a hlavně bezpečně.
Vyplňte náš nezávazný formulář a prodáno můžete mít za pár dní.

nebo nás kontaktujte

Hlavní výhody
prodeje realit s REINS

Peníze za prodej dostanete okamžitě

Peníze za prodej dostanete okamžitě

Hlavní rozdíl mezi tradičním prodejem nemovitosti a prodejem přes REINS je, že s námi dostanete peníze okamžitě a při tradičním prodeji čekáte několik měsíců.

Nemarněte čas s obhlídkami

Nemarněte čas s obhlídkami

Průměrně se na Slovensku nemovitost prodává 4 a více měsíců. To znamená desítky zbytečných obhlídek, které musíte absolvovat. S REINS se obhlídkám vyhnete a svůj čas tak můžete věnovat jiným aktivitám.

Máte okamžitého kupce i soukromí

Máte okamžitého kupce i soukromí

REINS od vás koupí nemovitost okamžitě. U jiných musíte čekat, aby jim banka poskytla hypoteční úvěr, nebo si koupi rozmyslí. Prodej přes REINS vám poskytne soukromí a zabrání cizím osobám, aby si prohlíželi fotografie vaší nemovitosti a chodili k vám domů na obhlídky.

Datum prodeje si zvolíte sami

Datum prodeje si zvolíte sami

Prodej nemovitosti se častokrát váže na jiné události, jako je například koupě nové. S prodejem přes REINS si můžete datum prodeje naplánovat tak, aby zapadl do vašich plánů.

Víte přesně, kdy a za kolik prodáte

Víte přesně, kdy a za kolik prodáte

Průměrně se v České republice nemovitost prodává 4 a více měsíců. To znamená desítky zbytečných obhlídek, které musíte absolvovat. S REINS se obhlídkám vyhnete a svůj čas tak můžete věnovat jiným aktivitám.

Nemusíte nic opravovat ani vyklízet

Nemusíte nic opravovat ani vyklízet

Nemovitosti kupujeme ve stavu, v jakém jsou. Nemusíte se trápit s opravami ani s vyklízením. Vše zařídíme za vás.

Přečtěte si ověřené recenze
od našich klientů

Chcete prodat nemovitost
jednoduše a pohodlně?

REINS ji od vás koupí okamžitě. Stačí požádat o nezávaznou nabídku.

Pro koho jsou vhodné naše služby?

Naše služby jsou určeny pro všechny majitelé nemovitostí, kteří chtějí mít s prodejem co nejméně starostí. Také jsme tady pro lidi, kterí chtějí mít jistotu, že nemovitost prodají v určitém čase, bez nutnosti inzerce a čekání na vážného zájemce.

Můžete se na nás obrátit i v případě, že nemovitost již prodáváte a trvá to déle, než jste plánovali a vy jste tlačeni časem, například kvůli koupi jiné nemovitosti. Můžete se spolehnout na to, že jsme vaši přímí kupci, nejsme zprostředkovatelé.

Jaké nemovitosti od majitelů odkupujete?

Odkupujeme byty a rodinné domy v Praze a Brně a jejich blízkém okolí, od přímých majitelů nemovitosti. Dokážeme odkoupit i nemovitosti s dluhy a jinými omezeními, například se zástavním právem banky či nebankovního subjektu.

Nejčastěji kupujeme byty v původním stavu, kterým naší rekonstrukcí dokážeme vrátit jejich původní funkci a hodnotu. Nekupujeme byty ve vlastnictví města nebo družstva a ani podíly nemovitostí.

Jak stanovujete tržní cenu nemovitosti?

Díky našemu systému AVM umíme pro klienta do pár hodin určit tržní cenu nemovitosti s přesností pár tisíc korun. To nám umožňuje nabídnout nejlepší ceny za okamžitý prodej nemovitosti do pár hodin od odeslání žádosti. Náš transakční proces je díky automatizaci procesů přehledný, velmi rychlý a spolehlivý.

Naše technologie kombinujeme se silnou osobní expertízou a zkušeností našich obchodníků, kteří mají o tržní situaci a zobchodovaných nemovitostech ve své lokalitě detailní přehled.

Kdy se musím z prodané nemovitosti odstěhovat?

Jednou z výhod naší služby je možnost domluvit se na termínu prodeje i stěhování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Když v nemovitosti potřebujete z nějakého důvodu ještě pár dní nebo týdnů bydlet, není to žádný problém. Vy si tak můžete v klidu naplánovat a vyřídit vše kolem stěhování nebo koupě nové nemovitosti.

Jak probíhá prodej, čekají mě nějaké poplatky?

Za naší službu neplatíte žádné poplatky. Všechny advokátní a administrativní náklady pro realizaci prodeje hradíme my. Prodej s námi je opravdu jednoduchý. Od podepsání smluvní dokumentace jsou peníze připsané do advokátní úschovy v rámci několika dnů. Po převodu nemovitosti na katastru do našeho vlastnictví se z úschovy uvolní a připíšou na váš účet.