Chci nabídku

Zbavte se dluhů prodejem nemovitosti

Peníze z výkupu bytu můžete využít k splacení existujících dluhů, čímž získáte finanční stabilitu a začnete novou kapitolu bez břemena exekuce nebo dražby, minimalizujíc tak riziko osobního bankrotu.

nebo nás kontaktujte

Oddlužení prodejem nemovitosti
má tyto výhody

Peníze za prodej dostanete okamžitě

Peníze za prodej dostanete okamžitě

Proces výkupu bytu je rychlý a jednoduchý. REINS má zkušenosti s rychlým vyřizováním transakcí, což je klíčové, pokud se nacházíte v naléhavé situaci, potřebujete co nejrychleji získat peníze z prodeje nemovitosti a zbavit se dluhů.

Šetřete náklady

Šetřete náklady

Tradiční metody prodeje nemovitostí jsou spojeny s různými poplatky, jako jsou provize pro realitní kanceláře, reklamní náklady a notářské poplatky. Výkup bytu může eliminovat tyto náklady, protože REINS provozuje bezprostřední a transparentní obchody.

Získáte odbornou pomoc

Získáte odbornou pomoc

REINS vám může poskytnout odbornou pomoc během celého procesu. Naše zkušenosti s podobnými situacemi vám mohou ušetřit čas a nervy, protože se postarají o veškeré právní formality a zajistí, aby celý proces byl co nejjednodušší pro vás.

Víte přesně kdy a za kolik prodáte

Víte přesně kdy a za kolik prodáte

Hned po prohlídce od nás dostanete odhad tržní ceny vaší nemovitosti. A pak už je to jen na vás. Sami si stanovíte čas prodeje i termín stěhování. Za nemovitost platíme obratem.

Individuální přístup

Individuální přístup

Respektujeme vaše individuální potřeby a situaci v období dluhů, exekuce či dražby. Přizpůsobíme se vašim okolnostem a nabídneme vám férovou cenu za vaši nemovitost.

Nemusíte nic opravovat ani vyklízet

Nemusíte nic opravovat ani vyklízet

Nemovitosti kupujeme ve stavu, v jakém jsou. Nemusíte se trápit s opravami ani s vyklízením. Vše zařídíme za vás.

Přečtěte si ověřené recenze
od našich klientů

Jak funguje prodej s REINS?

Prodej bytu s námi

 • Nemusíte nic opravovat
 • Pošlete nám svůj kontakt
 • Setkáme se 1x na bytě
 • Obdržíte naši cenovou nabídku
 • Vyberete si den prodeje
 • Peníze máte ihned
 • 5,5 mil. Kč

Tradiční způsob prodeje

 • Opravy, úpravy a focení bytu
 • Inzerce na xy portálech
 • Nekonečné obhlídky bytu
 • Vyjednávání o ceně a slevách
 • Nevíte, kdy a za kolik prodáte
 • Prodej zabere i 3 měsíce
 • 5,2 mil - 5,8 mil. Kč

V jakých situacích pomáháme
našim klientům s oddlužením?

Chcete se zbavit dluhů rychle a férově?

REINS koupí vaši nemovistost okamžitě. Stačí požádat o nezávaznou nabídku.

REINS v číslech

0

10 let na trhu

REINS dnes tvoří více než 70-členný stabilní tým realitních profesionálů.

0

1500+ prohlídek ročně

Naši obchodníci mají výborně zmapovaný trh. Každý den hledají příležitosti pro naše investice.

0

100+ bytů koupíme ročně

Za léta našeho fungování jsme stovkám lidí pomohli v rychlejší cestě k jejich novému bydlení.

0

80 rekonstrukcí bytů

Realizujeme průměrně za rok. Na trh vracíme byty s jejich původní funkcí a hodnotou.

Pro koho jsou vhodné naše služby?

Naše služby jsou určeny pro všechny majitelé nemovitostí, kteří chtějí mít s prodejem co nejméně starostí. Také jsme tady pro lidi, kterí chtějí mít jistotu, že nemovitost prodají v určitém čase, bez nutnosti inzerce a čekání na vážného zájemce.

Můžete se na nás obrátit i v případě, že nemovitost již prodáváte a trvá to déle, než jste plánovali a vy jste tlačeni časem, například kvůli koupi jiné nemovitosti. Můžete se spolehnout na to, že jsme vaši přímí kupci, nejsme zprostředkovatelé.

Jaké nemovitosti od majitelů odkupujete?

Odkupujeme byty a rodinné domy v Praze a Brně a jejich blízkém okolí, od přímých majitelů nemovitosti. Dokážeme odkoupit i nemovitosti s dluhy a jinými omezeními, například se zástavním právem banky či nebankovního subjektu.

Nejčastěji kupujeme byty v původním stavu, kterým naší rekonstrukcí dokážeme vrátit jejich původní funkci a hodnotu. Nekupujeme byty ve vlastnictví města nebo družstva a ani podíly nemovitostí.

Jak stanovujete tržní cenu nemovitosti?

Díky našemu systému AVM umíme pro klienta do pár hodin určit tržní cenu nemovitosti s přesností pár tisíc korun. To nám umožňuje nabídnout nejlepší ceny za okamžitý prodej nemovitosti do pár hodin od odeslání žádosti. Náš transakční proces je díky automatizaci procesů přehledný, velmi rychlý a spolehlivý.

Naše technologie kombinujeme se silnou osobní expertízou a zkušeností našich obchodníků, kteří mají o tržní situaci a zobchodovaných nemovitostech ve své lokalitě detailní přehled.

Kdy se musím z prodané nemovitosti odstěhovat?

Jednou z výhod naší služby je možnost domluvit se na termínu prodeje i stěhování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Když v nemovitosti potřebujete z nějakého důvodu ještě pár dní nebo týdnů bydlet, není to žádný problém. Vy si tak můžete v klidu naplánovat a vyřídit vše kolem stěhování nebo koupě nové nemovitosti.

Jak probíhá prodej, čekají mě nějaké poplatky?

Za naší službu neplatíte žádné poplatky. Všechny advokátní a administrativní náklady pro realizaci prodeje hradíme my. Prodej s námi je opravdu jednoduchý. Od podepsání smluvní dokumentace jsou peníze připsané do advokátní úschovy v rámci několika dnů. Po převodu nemovitosti na katastru do našeho vlastnictví se z úschovy uvolní a připíšou na váš účet.