Get your offer

2+1 rooms apartment, 57 m²
Malovická

141 00, Praha - Záběhlice

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme krásně světlý byt o dispozici 2+1, aktuálně po rekonstrukci na 2+KK, o velikosti 57m2 se třemi sklepními kójemi.

Byt je po rekonstrukci a skládá se z předsíně s vestavěnou skříní, obývacího pokoje propojeného s kuchyní, vybavenou myčkou, ledničkou a vestavěným sporákem. Ložnice s další a velice kvalitně udělanou vestavěnou skříní. Koupelna s rohovou vanou a samostatné WC. Okna jsou plastová. V obou místnostech parkety po renovaci a v kuchyni a chodbě je jako podlahová krytina vinyl.

Okna všech místností jsou situována na jihozápad do klidného vnitrobloku. Byt je vyklizen, vymalován a připraven k okamžitému nastěhování.

Bytový dům s novým výtahem je po rekonstrukci v bezvadném stavu. Lze využít společných prostor kočárkárny a sušárny. Pečlivě fungující SVJ.

Veškerá občanská vybavenost v okolí. Ideální dostupnost - 5 min na metro Roztyly, 5 minut na tramvaj Spořilov. Bezproblémové parkování u domu bez modrých zón. V pěší dostupnosti oblíbený Hamerský rybník a park Třešňovka. Prohlídky jsou možné.

Show more
Property type 2+1 rooms apartment
Area 57 m²
Cellar Yes
Elevator Yes
Material Brick
Status Sold

Financing options

REINS Finance offers a wide range of real estate refinancing options. We have considerable experience in solving complex situations.

  • Financing also for reconstruction and furniture

  • Possibility to exchange the old property for a new one

  • Solving complex situations

  • Free solvency analysis

Arrange a consultation
Benjamín Šipoš

Mortgage consultant • REINS Finance

Enjoy a convenient sale
without tours and stress!

Try out selling the property with REINS.

I want to sell a property with REINS